Obrázek
Obrázek
ZAMIŘTE
VYSOKO…

Obrázek

OUTDOOR

Připravujeme pro vás kurzy lezení ve skalách. Nabídku s termíny a programem včas najdete v našich aktualitách.


Pokud máte zájem být na novou sezonu ve skalách opravdu dobře připraveni, navštivte během zimních měsíců naše tréninkové skupiny. Aktuálně vypsané termíny tréninkových skupin najdete tady.


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Kurzy lezení na skalách

Zájemci o skalní lezení si mohou vybírat ze dvou typů kurzů: jednodenní kurz lezení na skalách a dvoudenní kurz lezení na skalách. Oba typy kurzů nabízíme hlavně pro lezení s lanem, ale zájemcům zajistíme i venkovní bouldering.


Jednodenní kurz lezení na skalách


Tento kurz je určen pro každého, kdo by si rád vyzkoušel i lezení mimo umělou stěnu a rád by strávil aktivně den v přírodě. Není podstatné, jestli už máte určité předchozí zkušenosti s lezením na skalách, anebo jste naopak v této oblasti úplní nováčci, ale sami nechcete zatím do skal vyrazit. Tento typ kurzu je proto vhodný pro každého. Kurz je určen i pro rodiny s dětmi.

Důraz je kladen především na samotné lezení a příjemné strávení dne v přírodě, než na výklad teorie. Vše bude probíhat pod odborným dozorem školených instruktorů, takže se není čeho bát.

Termíny jsou záměrně zvoleny na dobu víkendů. V případě zájmu a po domluvě není problém domluvit kurz na pracovní den, popřípadě na jiný termín. Kurz bude probíhat na skalách poblíž Prahy. Lokalita bude vždy domluvena předem přímo s účastníky daného kurzu.

Další konkrétní informace o kurzu (lokalita, časové upřesnění, apod.) budou domluveny přímo s účastníky vybraného kurzu.


Cena


1 osoba1550 Kč
Rodina 2 + 13600 Kč
Rodina 2 + 24100 Kč

Cena zahrnuje služby instruktorů a zapůjčení veškerého potřebného vybavení do skal včetně lezeček. Cena naopak nezahrnuje dopravu, stravu a pojištění. Zájemci se mohou hlásit buď individuálně nebo hromadně po skupinkách či dvojicích. V případě zájmu je možno konání kurzu samostatně pro rodinu.

Minimální počet účastníků jsou 4 osoby.


Pro přihlášení na tento typ kurzu napište prosím na email kurzy@big-wall.cz.


Dvoudenní kurz lezení na skalách


Tento typ skalního kurzu je spíše více zaměřen na lezce, kteří již mají určité zkušenosti s lezením na umělé stěně. Tento kurz je určen i těm, kteří mají za sebou úspěšně absolvovaný základní kurz lezení na stěně. Podmínkou je zvládnutí základů lezeckého pohybu na umělých stěnách, včetně správného jištění.

Během kurzu se účastníci seznámí s pohybem ve skalním terénu a osvojí si jeho základy. Účastníci se naučí a následně i sami vyzkouší slaňování, zakládání vlastního jištění, práci na jistícím stanovišti a mnoho dalšího.

Termíny jsou záměrně zvoleny na dobu víkendů. V případě zájmu a po domluvě není problém domluvit kurz na pracovní den, popřípadě na jiný termín.

Kurz bude probíhat na skalách poblíž Prahy. Lokalita bude vždy domluvena předem přímo s účastníky daného kurzu.

Další konkrétní informace o kurzu (lokalita, časové upřesnění, apod.) budou domluveny přímo s účastníky vybraného kurzu.


Cena


1 osoba2700 Kč
Rodina 2 + 16150 Kč
Rodina 2 + 26900 Kč

Cena zahrnuje služby instruktorů a zapůjčení veškerého potřebného vybavení do skal včetně lezeček. Cena naopak nezahrnuje dopravu, ubytování, stravu a pojištění.

Zájemci se mohou hlásit buď individuálně nebo hromadně po skupinkách či dvojicích.

Minimální počet účastníků jsou 4 osoby.Pro přihlášení na tento typ kurzu napište prosím na email kurzy@big-wall.cz.