Obrázek
Obrázek
ZAMIŘTE
VYSOKO…
Do našeho návštěvního systému se můžete zaregistrovat tady . Více podrobností tady.

Obrázek

JEDNODENNÍ KURZY LEZENÍ PRO DĚTI

Tento typ kurzu je zaměřen primárně na lezení, ať už pro úplné začátečníky, kteří o lezení teprve přemýšlejí a chtějí si ho vyzkoušet, nebo i pro děti, které se s lezením již setkaly.


Jednodenní kurz lezení pro děti je koncipován pro děti ve věku 6–15 let. Předchozí zkušenost s lezením není nutnou podmínkou pro účast. Každý den od 8.00 do 17.00 se dětem budou věnovat kvalifikovaní instruktoři lezení, kteří jsou odborně vyškoleni dle metodiky akreditované MŠMT ČR a kteří mají dlouholeté zkušenosti s vedením dětských lezeckých kurzů a přípravou aktivit v přírodě.


Cena činí 940 Kč. Platbu převodem prosím posílejte na účet 206 765 033/0600 (variabilní symbol je 300 a do poznámky uveďte jméno dítěte). V případě zrušení účasti v době kratší než jeden týden před termínem kurzu uhrazenou částku nevracíme.


Minimální počet zúčastěných dětí je 5 dětí.


Cena zahrnuje vstupné, půjčovné veškerého vybavení a služby instruktora.


V případě zájmu nás prosím kontaktujte na krouzky@big-wall.cz.


Stravování


Na objednávku zajistíme obědy v jídelně v sousedství lezecké stěny (Ocelářská 16). Děti na oběd doprovodí instruktoři. Cena oběda není zahrnuta v ceně kurzu. V případě, že si děti oběd donesou z domova, ohřátí a servírování zajistíme přímo na stěně.


Denní rozvrh

  • Příchod 8.00–8.30
  • Ranní kroužek, seznámení s programem na celý den, rozcvička
  • Dopolední program
  • Oběd
  • Odpolední program
  • Odchod 16.30–17.00

S sebou: kopii kartičky zdravotní pojišťovny, prohlášení rodičů – bezinfekčnost. Léky podle potřeby dítěte s popisem (jméno + užívání) je možno předat instruktorům.


Pohodlné sportovní oblečení a přezůvky na stěnu, láhev na pití, svačinu. Vše, co si děti budou chtít po dobu kurzu ponechat na stěně, si mohou uložit v uzamykatelných skříňkách v šatnách.


Nedoporučujeme dětem dávat s sebou cenné věci, drahé hračky, větší hotovost. Personál lezecké stěny nezodpovídá za poškození nebo ztrátu takových věcí.


Aktuální termíny

DatumPoznámka
středa 1.5.2 místa

Přihláška


Word souborPřihláška na jednodenní kurz pro děti