Obrázek
Obrázek
ZAMIŘTE
VYSOKO…
Zavádíme nový návštěvní systém zaregistrovat se můžete tady . Více podrobností tady.
Obrázek

REGISTRUJ SE DO NOVÉHO NÁVŠTĚVNÍHO SYSTÉMU

19. 6. 2019
Obrázek

Milí návštěvníci,

pracujeme na zavedení nového návštěvního systému. Vede nás k tomu několik důvodů, nejpodstatnější jsou:

 

  1. zrychlit odbavení na recepci

  2. zpřístupnit vám přehled všech návštěv a  čerpání vašich depozitů.
     

Budeme potřebovat pomoc i z vaší strany. Při zavádění této změny nám nejvíce pomůžete tím, že se do nového systému zaregistrujete předem, ještě před jeho spuštěním a nejlépe z pohodlí vašeho domova. Předregistrací se vyhnete nepříjemným frontám. Po spuštění návštěvního systému bude moci do lezeckého centra vstoupit pouze takový zákazník, který bude mít potvrzený aktualizovaný provozní řád. Potvrzení provozního řádu je nezbytnou součástí registrace.

 

Předregistraci prosíme proveďte do 21. 7. Následně zavedeme testovací režim, abychom vyladili chyby a mohli systém plnohodnotně používat.

 

Ragistraci provedete zde ZDE.

POZOR! Při regitraci je nutné potvrdit alespoň jeden z kontaktních údajů - telefonní číslo nebo e-mail, ale především je nezbytné potvrdit provozní řád. Pokud jste se při registraci k provoznímu řádu nedostali je nutné se do účtu PŘIHLÁSIT a provozní řád potvrdit.

 

Případně se do registrace prokliknete i přes náš web ZDE - ale dávejte POZOR, abyste se registrovali do NÁVŠTĚVNÍHO SYSTÉMU. Do deníčku se registrujte pokud si chcete zapisovat své lezecké výkony.

PS: Nezapomeňte si kartu ze Třináctky/Jeremi