Obrázek
Obrázek
ZAMIŘTE
VYSOKO…
Do našeho návštěvního systému se můžete zaregistrovat tady . Více podrobností tady.
Obrázek

Letní příměstský tábor

30. 6. 2014
Obrázek

 

Letní příměstský tábor na lezecké stěně BigWall.

Termín 4.8. - 8.8. 2014.

Tábor je koncipován pro děti ve věku 6 - 15 let. Předešlá zkušenost s lezením není nutnou podmínkou pro účast. Každý den od 8:00 do 17:00 se dětem budou věnovat kvalifikovaní instruktoři lezení, kteří jsou odborně vyškoleni dle metodiky akreditova­né MŠMT ČR a kteří mají dlouholeté zkušenosti s vedením dětských lezeckých kurzů a přípravou aktivit v přírodě.

Na dopoledne bude pro děti připraven program na lezecké stěně, kde budou pod vedením instruktorů zdokonalovat své lezecké dovednosti a znalosti, začátečníci se budou učit lézt, bouldrovat, navazovat se…  Odpolední program bude probíhat v závislosti na počasí na stěně nebo venku. Na jeden den je plánován celodenní výlet s překvapením. Všechny činnosti budou přizpůsobeny věku dětí. Lezecká stěna zapůjčí všem dětem lezecké vybavení (sedací úvazek, lezeckou obuv, lano, jistící pomůcky) a zajistí celodenní pitný režim.

Cena:  2100 Kč

Stravování

Na objednávku zajistíme obědy v jídelně v sousedství lezecké stěny (Ocelářská 16). Děti na oběd doprovodí instruktoři. Cena obědů není zahrnuta v ceně tábora. V případě, že si děti oběd donesou z domova, ohřátí a servírování zajistíme přímo na stěně.

Denní rozvrh

  • Příchod  8:00 – 8:30
  • Ranní kroužek, seznámení s programem na celý den, rozcvička
  • Dopolední program
  • Oběd
  • Odpolední program
  • Odchod 16:30 - 17:00

Co s sebou

První den: kopii kartičky zdravotní pojišťovny, prohlášení rodičů – bezinfekčnost. Léky dle potřeby dítěte s popisem (jméno + užívání), je možno předat instruktorům.

Pohodlné sportovní oblečení a přezůvky na stěnu, pohodlnou obuv dle aktuálního počasí pro pobyt venku, věci do deště, batůžek, láhev na pití, svačinovou krabičku (děti si někdy mohou brát svačinu s sebou ven). Vše, co si děti budou chtít po dobu tábora ponechat na stěně, si mohou uložit v uzamykatelných skříňkách v šatnách.

V den výletu: Opencard (případně 2 jízdenky), pevnou obuv, plavky, ručník. Doporučujeme sluneční brýle, pokrývku hlavy, krém na opalování. Dle vašeho uvážení drobné kapesné.  

Na tábor nedoporučujeme dětem dávat s sebou cenné věci, drahé hračky, větší hotovost.   Personál lezecké stěny nezodpovídá za poškození nebo ztrátu takových věcí.

Volná místa je možné si rezervovat na e-mail: info@big-wall.cz

Pěkné prázdniny!